PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774090}

Potwór

Monster
6,1 419
ocen
6,1 10 1 419
Potwór
powrót do forum serialu Potwór

Podoba mi się że główna bohaterka nie jest klasyczną pięknością, tak samo jak inni aktorzy, surowy klimat wiec i surowa uroda bez makijaży itp ale po pierwszym odcinku jakoś ona mnie nie przekonuje, wyraz twarzy mało inteligentny i zęby które jakby był białe i proste dodały by tylko uroku jej specyficznej urodzie. Wiem że wyglądu się nie wybiera ale jest aktorką, nie panią w biurze ani programistą i jak by nie patrząc trochę wyglądem zarabia. Drobne zmiany jak zęby, fryzura i była by idealna, tak to wychodzi na zaniedbaną panią z spożywczaka.

Evelol

Nie zgodzę się z Tobą. Szczerze mam dość piękności o idealnym uzębienia a facetów jak z reklam bielizny czy czegoś. Właśnie ta surowość I zwyczajność jest potrzebna. Wtedy film/serial nabiera takiego mocnego realizmu.

ocenił(a) serial na 6
Evelol

Ona gra zwykłą policjantkę i wygląda jak zwykła policjantka. A nie jak aktorka z wybielonymi zębami i fryzurą prosto od stylisty, która gra aktorkę. I to lubię w skandynawskich filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones